Já osobně se snažím zhubnout. U mě do hubnutí patří nejen zdravé jídlo ale také cvičení, procházky a nejrůznější sporty. Já cvičím doma, příjde mi že zatím nepotřebuji něakou velkou zátěž. Když už nemám nápady na různé cviky, používám aplikaci nike a nebo 30 days challenge. fotka aplikace od niku